نقشه برداری پهپادی جریب از باغات

نقشـه برداری پهپادی با جریب

تصاویر RGB و چند طیفی

قضاوت با شما!

تصویر سمت راست، یک نقشه‌ برداری پهپادی معمولی و تصویر سمت چپ، بهترین تصویر ماهواره‌ای در دسترس از همان منطقه است!

marioPhoto 2
marioPhoto 1

نقشه برداری پهپادی، تصمیمات بهتر با صرفه‌جویی در زمان و هزینه

با انجام نقشه برداری پهپادی، کشاورزان و باغداران به اطلاعات جدید و کاملی درباره‌ی ارتفاع، تراکم و سایر ویژگی‌های محصول دست می‌یابند. در دست داشتن این اطلاعات منجر به اتخاد تصمیمات هشیارانه‌تر راجع به مدیریت باغ، نحوه‌ی توزیع نهاده‌ها و آبیاری می‌شود. روش‌های قدیمی نقشه‌برداری و جمع‌آوری اطلاعات از باغ، نیازمند نیروی انسانی و زمان بیشتری است؛ این درحالی است که نقشه برداری با پهپاد با سرعت بالا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، دقیق‌ترین نقشه از باغات را با بهترین کیفیت فراهم می‌کند.

نقشه برداری پهپادی جریب از باغات، صرفه‌جویی در زمان و هزینه
نقشه برداری پهپادی جریب از باغات

نقشه برداری پهپادی با جریب

جریب در راستای توسعه‌ی هرچه بیشتر کشاورزی هوشمند و کمک به پیشرفت جامعه‌ی کشاورزی، برای کاربرانی که طرح‌های اشتراکی دارند، نقشه‌برداری با پهپاد مولتی‌اسپکترال انجام می‌دهد و سپس اطلاعات به دست آمده را روی نقشه‌ی باغ کاربر در اپلیکیشن بارگذاری می‌کند. نقشه برداری پهپادی جریب، صرفا یک تصویربرداری ساده نیست. این نقشه‌ها متشکل از تعداد زیادی تصویر هستند که با چینش در لایه‌های مختلف، نقشه‌ی باغ را تشکیل می‌دهند.

طرح‌ها و تعرفه‌های جریب

در تمام طرح‌ها، کاربران می‌توانند بدون محدودیت به ثبت باغ بپردازند! جریب برای سطح زیر کشت و تعداد باغات محدودیتی ندارد.

جزئیات نقشه برداری پهپادی جریب

تمام کاربران جریب با ارتقا اشتراک از رایگان به یکی از سطوح یک، دو و ویژه، از امکان بارگذاری تصاویر پهپادی روی نقشه‌ی باغاتشان بهره‌مند می‌شوند. در صورتی که کاربران نقشه‌برداری را پیش‌تر خودشان انجام داده باشند، پس از ارسال داده‌ها، جریب تصاویر را در اپلیکیشن و در بخش نقشه، برای ایشان بارگذاری می‌کند. در غیر این صورت، ایشان می‌توانند به تیم جریب درخواست نقشه‌برداری پهپادی ارسال کنند.
تیم ما بر اساس اولویت و موقعیت مکانی، برای کاربران دارای اشتراک، نقشه‌برداری پهپادی انجام می‌دهد. اولویت انجام با مناطقی است که سریع‌تر به حد نصاب درخواست برسند. برای مثال در حال حاضر سیرجان و رفسنجان، در برنامه‌ی نقشه‌برداری قرار دارند.
در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید با ما در ارتباط باشید؛ همکاران ما طی اولین روز کاری پس از دریافت پیام، با شما تماس می‌گیرند.

ما برای پاسخ به سؤالات شما اینجاییم!